VI Niedziela Zwykła, rok „C”
17 lutego 2019 r.

- Dziś o godz. 19.00 odbędzie się na plebani kolejne spotkanie formacyjne dla wszystkich członków Żywego Różańca i Asysty Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

- W miniony poniedziałek, we wspomnienie NMP z Lourdes obchodziliśmy 27. Światowy Dzień Chorych. Obchody tego dnia miały pogłębić naszą wrażliwość wobec osób, które utraciły zdrowie i zmagają się z chorobą, często długotrwałą i nieuleczalną. Tego dnia, o godz. 9.00 odprawiliśmy w naszym kościele Mszę w intencji chorych i cierpiących, połączoną z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w dotarciu do kościoła osobom potrzebującym naszej opieki.

- W dalszym ciągu zachęcamy do wypełnienia ankiety, której wyniki zostaną wykorzystane podczas Synodu. Informacje na jej temat znajdują się na stronie internetowej Archidiecezji Łódzkiej. Ankieta ma formę wyłącznie internetową i jest całkowicie anonimowa.

- Dziś, możemy składać makulaturę do kontenera wystawionego przed bramą kościoła. Dochód ze sprzedaży zebranej makulatury przeznaczony będzie na wsparcie działalności polskich misjonarzy.

- W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby naszych parafianek: śp. Barbary Sikory i Franciszki Matusiak. Prośmy dla nich o łaskę życia wiecznego: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Panie…